Ter Bezi İltihabı

Terbezi İltihabı

HS HASTALIĞI YORUMLARI

HS HASTALIĞI YORUMLARI HS VE HAYAT

HS HASTALIĞI YORUMLARI, Ter Bezi İltihabı Kurtuluşu, HS HASTALIĞI tedavisi, HS HASTALIĞI iyileşenler, HS HASTALIĞIndan kurtulma, HS HASTALIĞI hızlı tedavisi

HS HASTALIĞI YORUMLARI HS Hastalığı Tek kelime ile ;  yürek kırıcı. Salgınlar,-tünel ve nodüller sıvı drenaj gibi acı ve koku yönetimi günlük yaşam demek için gün boyunca süren azap.

Ayrıca, ne giyeceğinizden durumunuz ve nasıl hissettiğiniz hakkında ne söyleyeceğinize kadar her şeyi öğrenirsiniz. Ve kendinizi sürekli olarak açıklamak zorunda olduğunuzu hissetmek yorucu.

Şimdi ezici görünse de, özellikle de yeni teşhis edildiyseniz, sırtınızı tutan ve hayatınızı geri alabilmeniz için size yardım edecek bir doktor bulun. Tedavi Mümkündür.

HS Ve Duygusal Sağlık

HS’NİZ olduğunda depresyonda veya endişeli hissetmemek ya da “normal” bir hayata sahip olma şansı hakkında aşağı inmek zor. Başa çıkmanın en iyi yolu?

Arkadaş bul

Kimse daha önce orada olan biri gibi neler yaşadığını bilmiyor. Bu yüzden HS’Lİ biriyle konuşmak yardımcı olabilir.

Başkalarıyla konuş

Bir savunuculuk grubuna katılmak, zor duyguları değişim ve farkındalık gibi daha olumlu bir şeye yönlendirmenize yardımcı olabilir.

Ya da sadece ailenizle ve arkadaşlarınızla hayatınızın nasıl bir şey olduğunu keşfetme fırsatını yakalayın ve yönetemediğinizde size yardım etmelerine izin verin.

Bir terapistle konuş. Başa çıkma becerilerini ve kabulünü önerebilecek sempatik birini bulmak, duygularınızı daha fazla kontrol altında hissetmenize yardımcı olurve daha az depresif ve endişeli olursunuz.

HS Ve Cinsel Hayat HS HASTALIĞI YORUMLARI

Cinsel organlarınız, göğüsleriniz ve kalçalarınız—erojen bölgeler olması gereken her yerde sızma, ağrılı kaynar ve tünelleriniz olduğunda biriyle samimi olmak zordur.

Ve bazı ilaçlar libidonuzun düşmesine neden olabilir, bu da yardımcı olmaz. Ama yalnız değilsin.

Hem erkekler hem de kadınlar cinsel sıkıntıdan muzdariptir, ancak bir kadınsanız daha utangaç hissetme olasılığınız daha yüksektir (başka ne var?) ve bekar. Ancak HS’Lİ insanlar tatmin edici cinsel ilişkilere ve ortaklara sahiptir. Ne yardımcı olur:

HS Kaçınılmaz değil ! HS HASTALIĞI YORUMLARI

Açık olacağım. Bu durumu potansiyel ortaklara açıklayın ve size mümkün olduğunca çok soru sormalarına izin verin. Ve ne düşündüklerini bildiğinizi varsaymayın—emin değilseniz sorun.

Memnuniyeti başka yollarla bulun.

Bir parlama sırasında seks yapmak istemeyebilirsiniz, ancak seks mutlaka cinsel ilişkiyi içermemelidir—sevginizi ifade etmek için yapabileceğiniz başka şeyler de vardır.

Kanepede yatmak, birlikte iyi bir yemek yemek ya da en sevdiğiniz şovları izlemek gibi samimiyeti arttırır.

Gebelik HS HASTALIĞI YORUMLARI

Hamile olmak, cildiniz hakkında endişelenmeden veya ilaçlarınızı (ve rutininizi) değiştirmek zorunda kalmadan yeterince zordur.

Ancak, Amerikan Dermatoloji Akademisi Dergisi’nde yapılan bir araştırmaya göre, işaret fişeklerinizin daha da kötüye gitmeyeceğinden (kadınların sadece %8’i bunu yaptı) ve HS’NİZİN iyileşebileceği 5’te 1 şansı var.

Ancak, hamile kalmayı planlıyorsanız veya şüpheleniyorsanız, ilaçlarınızı doktorunuzla tartışmak daha önemli olabilir, çünkü biyolojik ilaçlar, hormonlar ve retinoidler hamile anneler için en güvenli seçenek değildir.


(HS)HİDRADENİTİS SUPPURATİVA BİLGİ PAYLAŞIM FORUMU

HS (KÖPEK MEMESİ ) HASTALIĞINDAN KURTULANLARIN TECRÜBELERİNİ PAYLAŞTIĞI ORTAK PLATFORMU ZİYARET EDİN !

KÖPEK MEMESİ HASTALIĞI  İÇİN BİTKİSEL ÇÖZÜMLER HAKKINDA BİLGİ ALIN !