Ter Bezi İltihabı

Terbezi İltihabı

Hidradenitis 7-24 Online Kurtuluş

Hidradenitis 7-24 Online Kurtuluş

Hidradenitis 7-24 Online Kurtuluş Hikayeleri Yorumları.

Hidradenitis 7-24 Online Kurtuluş, Ter Bezi İltihabı, Hs hastalığı, Hidradenitis hastalığına çare, İyileşenler yorumlar, Grupları yazılanlar, Hızlı tedavisi çaresi doğal tedavisi nedir?

Hidradenitis 7-24 Online Kurtuluş Hidradenitis suppurativa’nın stresi ile başa çıkmak.

Hidradenitis suppurativa stresi alevlenmeleri tahmin edilemez olabilir ve durumunuz üzerinde çok az kontrolünüz varmış gibi hissetmenize neden olabilir. Durumu karakterize eden yumrular genellikle kasık ve kalçalar gibi vücudun yakın bölgelerinde bulunduğundan, görünüşlerinden utanmak da yaygındır.

Hidradenitis 7-24 Online Kurtuluş

Bu öfke, üzüntü, kaygı veya utanca neden olabilir. Ayrıca depresyon yaşayabilirsiniz.

Depresyondaysanız veya hidradenitis suppurativa’nın neden olduğu olumsuz duygularla uğraşıyorsanız, şu başa çıkma ipuçlarını göz önünde bulundurun:

  • Hayal kırıklıklarınız ve duygularınız hakkında konuşun. Bunu eğitimli bir danışman, anlayışlı bir arkadaş veya hidradenitis suppurativa destek grubu gibi güvenli bir ortamda yapın.
  • Stresinizi yönetin. Düzenli meditasyon yapmak veya düşüncelerinizi ve duygularınızı bir günlüğe yazmak, hidradenitis suppurativa’nın neden olabileceği stresi hafifletmeye yardımcı olabilir.
  • Kendinizi ve sevdiklerinizi eğitin. Hidradenitis suppurativa, ailenizden ve arkadaşlarınızdan uzaklaşmanıza neden olabilir. Ayrıca, özellikle açık yaralarınız veya yara izleriniz varsa, cinsel yaşamınızı da etkileyebilir. Ayrıca, yaraları boşaltarak yayılan koku konusunda kendinizi bilinçli hissedebilirsiniz. Sevdiklerinize hidradenitis suppurativa’nın bulaşıcı olmadığını veya uygunsuz hijyenden kaynaklanmadığını açıklayın. Durumunuz hakkında daha fazla şey öğrenmek ve başkalarıyla bilgi paylaşmak, özgüveninizi artırabilir.
  • Acını yönet. Topaklar ve lezyonlar fiziksel ve duygusal acıya neden olabilir. Ağrı kesiciler almak ve yaralarınıza uygun şekilde pansuman yapmak ve bakım yapmak gibi ağrınızı nasıl sınırlandırabileceğiniz konusunda doktorunuza danışın. Eğer depresyondaysanız, depresyon tedavisi seçenekleri hakkında doktorunuzla konuşun. Hidradenitis suppurativa stresi
Hidradenitis 7-24 Online Kurtuluş

(HS)HİDRADENİTİS SUPPURATİVA BİLGİ PAYLAŞIM FORUMU

HS (KÖPEK MEMESİ ) HASTALIĞINDAN KURTULANLARIN TECRÜBELERİNİ PAYLAŞTIĞI ORTAK PLATFORMU ZİYARET EDİN !

KÖPEK MEMESİ HASTALIĞI  İÇİN BİTKİSEL ÇÖZÜMLER HAKKINDA BİLGİ ALIN ! 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir