Ter Bezi İltihabı

Terbezi İltihabı

Ter Bezi İltihabı Tedavi Yöntemleri

Ter Bezi İltihabı Tedavi Yöntemleri

Ter Bezi İltihabı Tedavi Yöntemleri Hs hastalığı

Ter Bezi İltihabı Tedavi Yöntemleri, Terbezi tedavisi, Kesin tedavisi, Kesin Çözümü, Doğal tedavisi, HS hastalığından iyileşenler, Yorumlar, Forum sayfası

Ter Bezi İltihabı Tedavi Yöntemleri Köpek memesi Ameliyat. Darbeleriniz cildinizin derinliklerinde büyürse, cerrahi bir işleminiz olabilir. Küçük bir bölgede sorun yaşıyorsanız, doktorunuz irin boşaltmak için cepleri kesebilir. Bu size kısa vadeli rahatlama sağlar.

Deroofing adı verilen bir prosedürde, doktorunuz derin, ağrılı yumruları ve cepleri incitmeyecek yara izlerine dönüştürür. Tekrar tekrar gelen ağrılı şişlikleriniz varsa bu bir seçenektir.

Başka bir Köpek memesi ameliyat türü, sorunlu noktalardaki deriyi kesmeyi içerir. Daha sonra doktorunuz bir deri grefti yapacak. Vücudunuzun başka bir yerinden deri alırlar ve ameliyatı yaptığınız bölgeyi kaplamak için kullanırlar.

Lazer cerrahisi, yeni, derin tümsekleri temizlemek için başka bir seçenektir. Saç köklerini, cildinizdeki kılların büyüdüğü şaftları yok eder. Birkaç tedaviye ihtiyacınız olabilir.

Cerrahi inatçı veya şiddetli HS vakalarında yardımcı olabilir, ancak bazı insanlar için aynı bölgede veya başka bir yerde geri gelebilir.

Köpek Memesi Tedavisi Ve Yaşam Tarzı Değişiklikleri

HS’nizi daha az şiddetli ve salgınları yavaşlatmak için bu ipuçlarını deneyin.

Fazla kilo verin . Bu, cildinizin birbirine daha az sürtünmesini sağlayarak belirtilerinizi hafifletebilir.

Sigarayı bırakın . Bu sadece kanser ve kalp hastalığı riskinizi azaltmakla kalmaz, HS’nizi daha az şiddetli hale getirebilir. Alışkanlığı bırakmanıza yardımcı olabilecek programlar hakkında doktorunuzla konuşun.

Sorunlu noktaları tıraş etmeyin. Bu sizi cildinizi tahriş etmekten alıkoyabilir. Dermatoloğunuza istenmeyen tüylerden kurtulmanın diğer yollarını sorun.

Köpek Memesi Bol giysiler giyin. Sıkı kıyafetler cildinizin sürtünmesine neden olarak alevlenmelerinizi daha da kötüleştirebilir.

Havalı kal. Çok ısındığında ve terlediğinde alevlenmeler yaşayabilirsin. Ancak bazen cildinizi tahriş edebilen deodorantlar kullanırken dikkatli olun. Dermatoloğunuza sorun yaratmayacak bir öneriyi sorun.

Temiz tut. HS alanlarını her gün parmaklarınızla nazikçe yıkayın. Bir bez veya fırçayla ovmak cildinizi tahriş edebilir. Kokudan kurtulmanıza yardımcı olabilecek antibakteriyel bir sabun kullanın.

Doğru bandajı kullanın. Bir cep sızıntı yapıyorsa, tümseğe yapışmayan bir bandajla kapatın. Alanı kaplayan gazlı bez üzerine bol miktarda vazelin sürün. Mümkün olduğunca yapışkan bant kullanmaktan kaçının.

(HS)HİDRADENİTİS SUPPURATİVA BİLGİ PAYLAŞIM FORUMU

HS (KÖPEK MEMESİ ) HASTALIĞINDAN KURTULANLARIN TECRÜBELERİNİ PAYLAŞTIĞI ORTAK PLATFORMU ZİYARET EDİN !

KÖPEK MEMESİ HASTALIĞI  İÇİN BİTKİSEL ÇÖZÜMLER HAKKINDA BİLGİ ALIN ! 

Ter Bezi İltihabı Tedavi Yöntemleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir