Ter Bezi İltihabı

Terbezi İltihabı

Hidradenitis Suppurativa Kalıcı Tedavisi

Hidradenitis

Hidradenitis Suppurativa Kalıcı Tedavisi HS hastalığı

Hidradenitis Suppurativa Kalıcı Tedavisi, Ter Bezi İltihabı, Kesin çözümü, Hidradenitis den kurtuluş Hidradenitis iyileşenler Hidradenitis yorumları, Bitkisel çözümü nedir?

Hidradenitis Suppurativa Kalıcı Tedavisi (HS) sizin koltuz altınızda ağrılı tümseklere neden olan bir durumdur. Cilt içinde bulunan kılların ter bezlerine yakın köklerde akne inversa oluşması olarak da bilinir . hidradenitis Suppurativa

Yumrular enfekte olabilir. Bu olduğunda, cildinizin altında cepler oluşur ve irinle dolar. Açıldıklarında kötü kokabilirler. Ayrıca iz bırakabilirler.

HS’nin tedavisi zordur , ancak tedaviler ve yaşam tarzı değişiklikleri biraz rahatlama sağlayabilir ve alevlenmeleri azaltabilir.

Bu durum uzun sürdüğü için sinir bozucu olabilir ve size duygusal olarak zarar verebilir. İhtiyacınız olan desteği aldığınızdan emin olun.

Hidradenitis Suppurativa Köpek memesi Nedenler

Doktorlar hidradenitis süpürativa ya neyin sebep olduğundan emin değiller, ancak muhtemelen genlerinize ve etrafınızdaki dünyadaki şeylere bağlıdır stres gibi.

Kadınlarda erkeklerden daha yaygındır. Ayrıca aşırı kiloluysanız , sigara içiyorsanız ve sivilceniz varsa daha olasıdır . HS alan insanların yaklaşık üçte birinin onunla bir akrabası var.

Cilt problemleri olduğunda başlar saç folikülleri engellenir. İlk belirtileri genellikle ergenlik çağınızda veya 20’li yaşlarda alabilirsiniz .

Yeterince yıkanamadığınız, sürekli olarak deodorant veya pudra kullandığınız için veya koltuk altlarınızı tıraş ettiğiniz için hidradenitis süpürativa anlamayabilirsiniz. Ayrıca bir başkasından bulaşmaz veya başka birine bulaştıramazsınız.

Hidradenitis Suppurativa Belirtileri Nelerdir.

Hidradenitis Suppurativa genellikle vücudunuzun her iki tarafını da etkiler. Tümsekleri tek bir yerde veya birkaç alanda aynı anda anlayabilirsiniz.

İlk uyarı işareti, iltihaplanan tek bir ağrılı yumru olabilir. Günler veya aylar sürebilir. Aynı yerde veya aynı genel alanda tek bir tümsek salgınını tekrarlamış olabilirsiniz.

Tümsekler irin ceplerine dönüşmenin yanı sıra kaşıntılı olabilir. Cildinizde siyah noktalı küçük çukurlu alanlar olabilir.

Bazı insanlar, HS salgınlarının farklı alanlarını birbirine bağlayan sinüs yolları adı verilen derilerinin altına tüneller alır.

Darbeler ve irin sızdıran cepler gidip geri gelebilir. Hidradenitis Suppurativa ağır vakalarda iyileşmesi uzun sürebilir.

Hidradenitis Suppurativa Kalıcı Tedavisi

(HS)HİDRADENİTİS SUPPURATİVA BİLGİ PAYLAŞIM FORUMU

HS (KÖPEK MEMESİ ) HASTALIĞINDAN KURTULANLARIN TECRÜBELERİNİ PAYLAŞTIĞI ORTAK PLATFORMU ZİYARET EDİN !

KÖPEK MEMESİ HASTALIĞI  İÇİN BİTKİSEL ÇÖZÜMLER HAKKINDA BİLGİ ALIN ! 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir